Acıların Kadını Bergen

Teyzesinin acıklı dramını sizlere gerçek ağızdan anlatan ilk romanı okuyacaksınız. Acıların Kadını Bergen yaşamdan mutsuzluğu düşen bir kadının hayatını anlatır. Hayatı üzüntülerle dolu olan sanatçının kendi akrabası tarafından kaleme alınan eser büyük bir beğeni kazanır. Kitapta yaşanılanlar ve her şey tüm ayrıntılarıyla okuyucuya sunulur.

Acıların Kadını Bergen ve Gerçek Hikâyesi

Güzel bir hayat geçirirken hayatına giren yanlış bir insan yüzünden yaşamı kararır. Genç ve çileli ama bir o kadar da güzel bir kızdır. Acıklı hikâyesinde ailesi de onu yalnız bırakır. Tutunacak dalı kalmamıştır. Acıların Kadını Bergen yaşam ve hayatın döngüsünde gidip gelen kendini mutlu etmek isteyen bir dönemdedir. Yaşamı buna izin vermez.

Acıların Kaderi Bergen

Acıların Kaderi Bergen

Yazar kendine has akıcı anlatımıyla kitabın büyüsünü artırıyor. Yavuz Hakan Tok teyzesinin yaşadıklarını anlatırken her olaya da ışık tutmuştur. Yaşam onun ve ailesi için artık bir sınırdadır. Kendi dünyası ve çaresizliği Bergen için birçok kayba da neden olur. Sevdikleri ve çaresizliği bu romanda sizlere yansır.

Çocukluk döneminde başlar acıları ve devam eder. Yavuz Hakan Tok bir başlangıç ve bitişi sizlere güzellikle anlatır. Hayatında tek istediği huzur olan bir kadının hayat ile mücadelesi tüm ayrıntılarıyla anlatılır. Yaşam onun ve sanat dünyasının birçok ayrıntılarını saklamaya başlar. Kendi çizgileri ve yaşantısı ile yaşadıkları artık karışmaya başlamıştır. Yaşanılanlardan ders alınması gereklidir.

Yazar: Yavuz Hakan Tok

Kitap: Acıların Kadını Bergen

Sayfa: 416

İstanbul, 2014

ISBN : 9786051069098

 
Etiketler:

1 Yorum

  1. özlem halıcı diyor:

    Bir zamanlar sürekli gündem de olan acıların kadını bergen ile ilgili tüm bilinmeyen hayat hikayesi konusu yer alınmış. İlginç bir olay örgüsüyle karşılaştım açıkçası. Mutlaka okumanızı tavsiye ederim.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*