Anastasya

 Türkiye ve Yunanistan, kimi kişilere göre düşman iki ülke gibi görülse de aslında ezelden beri birbirinden ayrılamayan iki kardeş gibidir. Böyle olunca da pek çok farklı sanat dalında bu iki ülke arasında geçen gelişmeler kullanılmıştır. Ancak en fazla kullanıldığı yer ise edebiyattır. Mehmet İdo İsmetoğlu da bu konuya farklı bir açıdan bakarak okurlarına çok kaliteli bir roman sunuyor.

En iyi ve sıcak duygulardan bir tanesi olan aşk duygusunu ele almış olan Mehmet İdo İsmetoğlu, kafasında yaptığı başarılı kurguyu en sonunda kaleme alarak okuyucular ile de buluşturmayı başarıyor. Ve okurlar da bu sayede oldukça farklı bir aşk öyküsünü büyük bir beğeni ile okumuş oluyor.

Anastasya

Anastasya

 Anastasya’nın Hüzünlü Hikayesi

 En başta kurgulanan evlilik sonrasında araya giren beklenmedik bir aşk, Anastasya kitabının da ana konusunu oluşturuyor. Bütün bu olayların ortasında doğan Anastasya ise büyüyene kadar intikam duygusu ile yetiştirilmiş bir çocuk. Aşkın hiçbir şekilde engel tanımayacağını anlatan ve Türkiye’den Yunanistan’a kadar giden bir kovalamacanın anlatıldığı başarılı bir roman.

Anastasya, birbirinden farklı şekilde yaşamış olan iki karakterin birbirine olan aşkını anlatan bir eser. Anastasya ve Baran’ın arasında filizlenen aşk her ne kadar çevresindekileri rahatsız etse de onlar aşklarından asla vazgeçmedi. Kitap yorumları kategorisinde bulunan bu kitap ile birlikte bir aşk ve o aşk uğruna ödenen bedeller iyi bir şekilde anlatılıyor.

Yazar: Mehmet İdo İsmetoğlu

 Kitap: Anastasya

 ISBN: 9786053230434

 Sayfa Sayısı: 136

 Yayın Yılı: 2014

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*