Annelik Sanatı

Annelik, hangi dönemde olduğu fark etmezsin her zaman önemini koruyan bir durumdur. Bir bebeği dokuz ay karnında tutmaktan çok daha büyük bir anlamı içerisinde barındırmış olan annelik, Adem Güneş tarafından yazılan bu kitap ile çok daha iyi bir şekilde ele alınmış oluyor. Bu kitap annelere nasıl anne olmaları gerektiğini anlatmıyor, onlara kendilerine hak ettiği değeri vermelerini sağlamaya çalışıyor.

Uzman bir pedagog tarafından yazılmış olan Annelik Sanatı, aslında yalnızca annelik döneminde değil öncesinde ve sonrasında da okunması gereken bir kitap. Çünkü kitap içerisinde yalnızca annelere yönelik sorunların çözümleri yer almıyor. Aynı zamanda anneler ile birlikte çocuklarına bakan babalara da çok fazla şey anlatıyor.

Annelik Sanatı

Annelik Sanatı

Annelik Sanatı ile Anneliğe Bakış

Belirli bir dönemde anneler ile çocukları arasındaki ilişkinin değişimine değinen Adem Güneş, bunun neden olduğunu oldukça etkili bir dille anlatmayı da başarmış oluyor. Kitap içerisinde yer alan her şey, aslında anneliğin verilecek olan küçük ipuçları ile birlikte düşünülenden çok daha kolay olabileceğini anlatıyor. Bu sayede özellikle de erken yaşta anne olanlar, annelikten korkmamış olacaklar.

Anneler ya da anne adayları, çocukları ile iletişime geçerken yaşayabilecekleri sorunların tüm çözümleri Annelik Sanatı kitabı ile ortadan kaldırabileceklerdir. İndirimli kitaplar kategorisinde yer alan kitabımız sayesinde artık anneliğin tüm inceliği ve yaşanacak olan sorunların çözümünü isteyen herkes tek bir yerden öğrenme olanağına sahip olacaklar.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*