Aşktan Kaçamazsın

Haftanın kitapları arasında son derece yalın ve sade bir dille yazılmış mükemmel bir aşk romanını bulunuyor. Sibel Baba Aşktan Kaçamazsın kitabında, aşkın hayatın anlamını değiştirecek kadar güçlü bir duygu olduğunu anlatıyor. Kitapta yaşanan aşklar anlatılırken gidilen mekânlar, yenilen yemekler ve giyilen kıyafetler de çok güzel tasvir edilmiş. Anlatım dili sayesinde kitabı okurken kendinizi olayların içinde hissedecek ve çok daha fazla keyif alacaksınız. Son yıllarda yitirdiğimizi sandığımız güzel duyguların halen yaşanmakta olduğunu da göreceksiniz.

Aşktan Kaçamazsın Kitabının Konusu

Aşktan Kaçamazsın

Aşktan Kaçamazsın

Kitabın yazarı Sibel Baba Eskişehir’den Ankara’ya üniversite eğitimi için giden Seda isimli genç bir kızın yaşamını konu ediniyor. Seda baba evinden çıkacak ve yepyeni bir hayata başlayacaktır. Bu yeni hayatında Seda farklı aşklar yaşayacaktır. Rıfat, Demir ve Emre ile yaşadığı aşklar, hüzünler ve mutluluklar anlatılmaktadır. Seda her ne kadar farklı aşklar yaşasa da aslında son derece ürkek ve çekingen bir kızdır ve aşklarını da bu şekilde yaşamıştır.

Aşktan Kaçamazsın kitabında yaşadıklarımızın insanın hayatını nasıl zenginleştirdiğini ve yaşamımıza anlam kattığını fark ediyoruz. Seda da İstanbul’a gelecek ve orada kendine yeni bir yaşam kuracaktır. Bu yaşamındaki hatalarıyla ve tecrübeleriyle hayatı öğrenecektir. Bu yolda yürümenin bir kadın için ne kadar zor olduğunu ama aşktan da kaçılamayacağını öğrenmekteyiz. Hiç sıkılmadan zevkle okuyacağınız bir aşk kitabıdır.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*