Beyaz Diş

Dünyaca ünlü sıradışı yazar Jack London tarafından kaleme alınan bu kitap, yine sıradışı bir canlının birbirinden garip ve farklı yolculuklarla dolu, uzun hikayesini konu ediniyor. Dünya edebiyatının en önemli isimleri arasında gösterilen London’ un bu kitabı, pek çok edebiyat ve kitap otoritesi tarafından kesinlikle okunması gereken farklı bir kitap olarak gösteriliyor.

Beyaz Diş ile Bir Kurdun Gözünden Dünya

Kitap tavsiye kategorimizde yer almakta olan Beyaz Diş isimli London imzası taşıyan kitap, bir kurt ile bir köpek kırması olan Beyaz Diş’in tamamen soğuk, düz ve ıssız topraklarda başlayan ve Amerika’ya kadar uzanmakta olan yaşam hikayesini konu ediniyor. Dünyaca ünlü başarılı yazar London, bu kitabındaki bu sıradışı kırma canlının yaşamını bir kurdun bakış açısı ile kaleme almıştır.

Beyaz Diş

Beyaz Diş

Bu sıradışı farklı bakış açısı, doğanın ve insan her türlü ayrıntısına tamamen farklı bir açıdan ve gerçekçi yaklaşım ile kitapseverlerin beğenisine sunuluyor. Sitemizin kitap tavsiye kategorisinde yer almakta olan Beyaz Diş isimli kitapta, başarılı yazar London’ un bu sıradışı kırmanın yaşam hikayesini anlatmakta olan kurdun bakış açısı ile dünyadaki insanların, dünyanın, dünyadaki açlık, ormanların yaşamı, şehirler ve insanların çocukları gibi dünyaya özel olan pek çok kavram ve olguyu yazıyor.

Jack London tarafından kaleme alınan ve dünya genelinde kitapseverlerin yoğun ilgi göstermekte olduğu bu kitabı okuyanlar, kendilerine kurt gibi yırtıcı bir hayvanı çok yakın hissedecek.

 

1 Yorum

  1. jale erkan diyor:

    Beyaz diş bir kurt türü olduğundan onun gözünden dünyaya bakışını anlatıyor. İlginç bir anlatım. Merak içinde okudum. Hayal dünyama yeni bir renk kattı. Sizlerede tavsiye ederim.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*