Cam Kenarı

Aşk adına yazılan en güzel kitaplardan biri olan Cam Kenarı adlı kitabımız indirimdeki kitaplar kategorisinde yer alarak tüm okuyuculara okuma fırsatı sunuyor. Edebiyat dünyasının başarılı isimlerinden biri olan ve anlatım tarzı ile öne çıkan başarılı yazar Mesud Topal tarafından yazılan bu eser usta yazarların yanı sıra eleştirmenlerden de tam puan alıyor.

Cam Kenarı’nda Aşk

Cam Kenarı

Cam Kenarı

Şüphesiz ki yolculuğa çıkıldığında herkes cam kenarında oturmak ve dışarıyı izlemek ister çünkü cam kenarı yalnızların başını dayayabileceği bir omuz, ağladığında gözyaşlarını gizleyebileceği bir sığınaktır. Aşkın tanımını Cam Kenarı adlı eserinde şairane bir şekilde işleyen Mesud Topal, günlük geçici aşkların yanı sıra okuyucuya aslında hayal olmayan ama geçmişin eskimiş dönemlerinde kalan masal gibi aşkları bir çırpıda anlatıyor.

Okumaya başladığınız anda kendinizi ütopyadaymış gibi hissedecek ve bu aşk dolu büyülü yolculuktan asla geri dönmek istemeyeceksiniz. Bu eseri okuyup bitirdiğinizde üzülecek tekrar okumak isteyeceksiniz. Aşkı her açıdan işleyen mutluluğu, acıyı, kıskançlığı ve aşka dair her şeyi eserinde anlatan Mesud Topal’ın bu eserini okurken dünyadan kopacak ve eseri bitirene kadar elinizden bırakmak istemeyeceksiniz. Aşk acısı çeken herkese deva olacak olan bu eseri hemen okumak için sitemizden tek tıkla sipariş verme avantajınızı kullanabilir ve ürününüzü adresinize kadar en kısa zamanda getirtebilirsiniz. Her gece uyumadan son durağınız olacak olan bu eseri aldığınıza asla pişman olmayacaksınız.

Kitap adı: Cam Kenarı

Yazar: Mesud Topal

ISBN: 9786054994779

Sayfa: 200

Yayın yılı: 2014

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*