Çocuklara Söz Geçirme Sanatı

Çocuklar, ailelerin en değerli varlıkları olsa da kimi zaman anne babalar çocuklarını tam olarak anlayamazlar ve bunun sonucunda ne yazık ki iletişim kopuklukları meydana gelir. Bu iletişim kopuklukları ilk başlarda çok büyük sorunlarmış gibi görülmese de kısa bir süre sonrasında durum tahmin edilenden ciddi bir hale gelebilir. Ali Çankırılı da ailelerin içlerinde meydana gelen durumu ortadan kaldırmak için oldukça etkin bir kitap çıkarmış oldu.

Çocuklar ile anlaşmak, aslında tahmin edilenden çok daha kolaydır. Bunun için yapılması gereken şey, Çocuklara Söz Geçirme Sanatı kitabını incelemek ve daha sonrasında da burada yazılan şeyleri dikkatli bir şekilde kendi ailesinde ve çocuklarında uygulamak.

Çocuklara Söz Geçirme Sanatı, Ali Çankırılı

Çocuklara Söz Geçirme Sanatı, Ali Çankırılı

Çocuklara Söz Geçirme Sanatı ile Çocuklarla Anlaşabilirsiniz

 Çocukların pek çoğu ne yazık ki sınırlarını bilemez. Bunun için onlara var olan sınırları ve kuralları iyi bir şekilde öğrenmesi gerekir. Ancak bu öğrenmenin nasıl olacağını bilemeyen insanlar ise Ali Çankırılı tarafından yazılan kitapta aramış olduğu cevapları bulacak ve böylece çocuklarını çok daha iyi bir şekilde eğitebileceklerdir.

Hatalı davranışların nasıl düzeltilebileceği, çocukların eğitiminin etkin bir şekilde olması için neler yapılması gerektiği, Çocuklara Söz Geçirme Sanatı kitabı içerisinde bulunuyor. Bu kitap ile birlikte artık çocuklar ile yapılacak olan iletişim daha öncesinde olmadığı kadar sağlıklı olacaktır. İndirimdeki kitaplar kategorisindeki kitabımız sayesinde ailenin ufak bireyleri ile konuşmak hiç zor değil.

 

Yazar: Ali Çankırılı

 Kitap: Çocuklara Söz Geçirme Sanatı

 ISBN: 9789752611603

 Sayfa Sayısı: 223

 Yayın Yılı: 2009

 

 

1 Yorum

  1. betül tezgel diyor:

    Çocuk gelişim okuyan annelere anne adaylarına tavsiye ederim harika bir anlatımı var :) Kimisi zeki kimi akıllı kimi yaramaz hepsinin üstesinden gelmek oldukça da zor ama bu kitap sayesinde hepsiyle başa çıkabilirsiniz :)

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*