Düğümlere Üfleyen Kadınlar

Kadının kalbi çok kötü kırılmıştır. Adamdan intikam almak ister. İntikamı için çölü bile geçmeye razıdır. Düğümlere Üfleyen Kadınlar intikam ve hırsın romanıdır. Kadın sevildiğini sanırken, aldatılmışlıkla dolar. Olay Ortadoğu bölgesinde geçer. Bir kadın ve bir ülke bu kadar candan sevilir.

Düğümlere Üfleyen Kadınlar Hayatı Anlatır

Kadınların nasıl sevilmesi gerektiği anlatılır. Kadın sevilirken ince düşünülmelidir. Kadın intikamının kötü olacağı anlatılır. Düğümlere Üfleyen Kadınlar, güzel bir mekânın tasviri ile saraylarla süslenmiş bir bölgenin de hikâyesini anlatır.

Kadın sevilirken acı duymadan sevgiyi anlamalıdır. İntikam duyguları ile doldurulmadan sevilmelidir. Aşkı tadan kadın ne yapacağı belli olmaz. Hayatı düşünen kadınlar ve sevdikleri için verilen mücadele anlatılır. Kadın dünyasının çözümleri için fikirler verilir. Kadına bakış açısı ve kadının istekleri dile getirilir. Kadın sevildiği zaman daha mutludur. Düğümlere Üfleyen Kadınlar dram hikâyesini bizlere anlatır.

Düğümlere Üfleyen Kadınlar

Düğümlere Üfleyen Kadınlar

Kadın şüphe duyduğu zaman ve anladığında olayların seyri değişir. İntikam duygusu tüm bedenini kaplar. İçinde aşk duygusu olan kadının nefreti ve aşkı farklıdır. Son zamanların en çok okunan kitapları arasında yerini almıştır. Akıcı anlatımı ile okuyucuları kendine bağlamış bir romandır. Beğenilerek okunan kitabın her sayfası ayrı bir hikâyeyi anlatırcasına içine çeker. Sevilerek okunan roman eleştirmenler ve okuyucular tarafından tam not almıştır. Hayatı anlamak ve yaşamak isteyen herkesin okuyacağı bir romandır.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*