Düşlerin Ötesinde

Eskiden kalan anılarımız ve anılarımızdan kalan her türlü eşyamız aslında yeni hayallerin, yeni düşlerin birer parçası olarak bilinir. Düşlerin Ötesinde bu parçaları anlatan harika bir eser. Küçük bir kasabadan gidenin ardından kalanların eşyalarının satıldığı küçük bir butiğe konuk olacaksınız. Farklı farklı hediyeler ve eşyaların her birinin ayrı bir hikâyesi var.

Oldukça akıcı bir anlatım tarzını benimseyen Susan Gloss okuyucularını yormadan en güzel biçimi ile olayları aktarmayı tercih eden bir yazarımız. Düşlerin Ötesinde yeni hayallerin kurulduğu, kaderlerin karşı karşıya geldiği bir anlatımı okurlarına sunuyor. Beklentilerinizin çok ötesinde yer alan bu eser sayesinde düş dünyanızda yeni kapı aralıkları bulacaksınız.

Düşlerin Ötesinde

Düşlerin Ötesinde

Bu alanda yazınları ile başarıyı yakalayan Susan Gloss en büyük fırtınaların sonunda doğan güneşi bizlere kadar getiriyor. Hemen herkesin kütüphanesinde bulunması gereken bu eser doğruları, eski hatıraları ve bunların ardından süregelen yeni düşleri konu ediniyor.

Düşlerin Ötesinde Bir Dünya

Anılar ve geçmişten kalanlar ile birlikte gelen düşler sayesinde yeni bir sayfa üzerinde şekillenen yeni hayatlara birebir tanıklık edeceksiniz. Gerçeklerin yer aldığı bu dünya içerisinde artık hayallere yer yok. Önceden kurulan bütün hayaller artık gerçek ile buluşuyor. Bu buluşmadan doğan yeni güneşi, yeni insanları ve yeni hayatları büyük bir keyif ile okuyacaksınız. Kısa sürede bitireceğiniz bu eser akıcı anlatımı, farklı ve çekici olan kurgusu sayesinde size yeni düş dünyalarını açacak.

Yazar: Susan Gloss

Eser: Düşlerin Ötesinde

Sayfa sayısı: 344

Basım yılı: 2014

ISBN
9789759997434

 
Etiketler:

1 Yorum

  1. gözde tekbaş diyor:

    Gidenlerin,kalanların neler hissettiğini ve duyguların ağır olarak yaşandığı bir konu görüyoruz. Bence gidenin arkasından kalan her şeyi çok güzel anlatmışlar. Gerçekten de adı gibi düşlerin ötesine sürüklüyor insanı.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*