Düşlerin Ötesinde

Romantik ve hayatın gerçekleriyle, umudu birleştiren yeni bir kitap Düşlerin Ötesinde. Yabancı yazar Susan Gloss bu kitabında üç kadının hayat hikâyesini anlatıyor.

Düşlerinizin ötesinde aslında acılarınız olabilir mi? Kimi zaman eski bir valize sığdırırız kalp kırıklıklarımızı. Yarım kalan hayalleri, en iyi rengini ve amacını kaybeden sararmış bir gelinlik anlatır. Küçük bir kolyenin eskimiş bir ucudur bazen bizleri geçmişin gözyaşlarına götüren.

Düşlerin Ötesindeki Yaşam

İkinci Şans adlı butik Violet Turner’ ındır. O butik de eski eşyalar satıyor ve sattığı her eşyanın böyle bir hikâyesi var.

Düşlerin Ötesinde

Düşlerin Ötesinde

Violet kocasından yeni ayrılmış ve içindeki acı ve boşluğu uzun süredir hayalini kurduğu butiği işleterek doldurmaya çalışıyor. Bu şekilde yaşananlardan uzaklaşmaya çalışıyor. Ancak tam da ilk kez bir şeyler yolunda giderken çok sevdiği butiğini de kaybetme tehlikesi çıkar ortaya.

April nişanlısı tarafından terk edilmiş, beş aylık hamile bir kadındır. Amithi ise geçmişte yaşadıklarının izinde, acılar ve sorunlar ile boğuşan, üstesinden gelmekte zorlanan başka bir kadındır. Bu üç kadının yolu bir yerlerde kesişecektir. Sonrasında ise düşlerin ötesine aralanan bir kapı bulunuyor.

Düşlerin Ötesinde kitabı büyük ve etkili kasırgalardan sonra doğan güzel günlere inanan insanların öyküsüdür. Kalplerdeki her yaranın mutlaka iyileşeceğini anlatan kitabı Susan Gloss usta bir dille yazmış.

Fedakârlık, aşkın büyüklüğü, büyüsü ve affetmenin yüceliğini harika bir akıcılıkla anlatan bu kitaba indirimdeki kitaplar kategorisinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Size harika duygular yaşatacağına emin olabilirsiniz.

Yazar: Susan Gloss

Kitap: Düşlerin Ötesinde

Sayfa Sayısı: 344

Yayın Yılı: 2014

ISBN: 9789759997434

 

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*