Grey

 

Aşk romanlarının sansasyonel ismi E. L. James, ”Grinin Elli Tonu” ile başlayan seri kitaplarında Anastasia Steele ve Christian Grey’in aşklarını Anastasia’nın kişiliğinde anlatıyordu. Bu kez yön değiştirerek (birazda hayranlarının baskısı ve isteği ile) Grey’in gözünden anlatılacak yeni bir seri başlıyor. Yazarın 3 kitap olacağını belirttiği serinin ilk kitabı grey raflarda yerini aldı ve yine yoğun bir ilgiyle karşı karşıya!

Grey Kitabının Konusu

2011 yılında serinin ilk kitabı çıktığından beri ilgiyle okunan ve devamı heyecanla beklenen aşk hikayesi, Christian Grey tarafından en ince detaylarına kadar okuyucuya aktarılıyor. Grey adlı kitap, eş zamanlı olarak hikayeyi baştan anlatıyor. Kitap Christian Grey’in bir rüyası ile başlıyor. Kahramanın rüyalar aracılığı ile, yeni annesi ile tanıştığı bölüm gibi, çocukluğundan kalma bazı gizemleri de açığa çıkartılıyor.

grey

grey

Christian Grey ve Anastasia Steele Aşkı Başlıyor!

Dominant karakterli, disiplinli, kuralcı, Christian’nın hayatı aslında boş ve anlamsızdır. Tabii Anastasia Steele ile tanışana kadar. Onu görünce etkilenmemesi mümkün değildir. Anlayamadığı karşı koymakta zorlandığı bir çekim alanına girmekten kendini alıkoyamaz. Arzu ve ihtirasla dolu vücudu, Ana’yı etkiler fakat  kontrol takıntısı, garip tavırları, bu ilişkiyi nereye sürükleyecektir?

Seks, erotizm yönü ağır bassa da aslında o bir aşk romanı!  Erika Leonard James (e. l. james) kitaplarını böyle yorumluyor. Ateşli, heyecanlı, tutkulu bir aşk romanı arayanlara şiddetle tavsiye ederiz.

 

 

Yazar: E. L. James

Kitap: Grey

ISBN: 9786050929492

Sayfa Sayısı:600

Yayın Yılı: 2015

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*