Güzel Konuşma Sanatı

Nasıl güzel konuşulur? Kendiniz, güzel konuştuğunuzu düşünüyor musunuz? Sorunuzun cevabı hayır ise, güzel konuşmak adına herhangi bir adım da bulundunuz mu? Ya da bundan önce, güzel bir konuşmanın nasıl yapılabileceği, diksiyonunuzun nasıl düzeltileceğiyle ilgili olarak bu konuda bilgi almak, öğrenmek istiyor musunuz? İşte bu sorunun cevabı “Evet” ise, Güzel Konuşma Sanatı sizler için geliyor.

İçerisinde birbirinden farklı konuların bulunduğu bu kitap içerisinde, her önemli ayrıntı, bir konu olarak karşımıza çıkıyor. “Diksiyon” ile başlangıç yapan bu kitap, sonrasında da diğer konulara değinerek en güzel şekilde konuşmamızın nasıl düzeltilebileceği, konuşurken nelere dikkat etmemiz gerektiği ve daha birçok ayrıntıya dikkat ederek bilgi vermektedir.

Güzel Konuşma Sanatı, Önder Göçgün

Güzel Konuşma Sanatı, Önder Göçgün

Güzel Konuşma Sanatı, Güzel konuşmayı öğretiyor

En doğru ve güzel biçimde nasıl konuşulur? Sorusunun cevabının içerdiği Güzel Konuşma Sanatı adlı kitapla beraber Önder Göçgün, en değerli bilgileri bizlere sunuyor. Konuşma üslubunuzun nasıl olacağını en güzel şekilde sizlerde bu kitapta ki bilgiler doğrultusunda öğrenebilir, konuşmanızı en güzel şekilde düzeltebilirsiniz.

Güzel ve bir o kadar eğitici bir kitap olduğunu düşündüğümüz ve Önder Göçgün yazarının en güzel şekilde tarif ettiği güzel biçimde konuşabilme sanatıyla ilgili bu kitabı öneriyoruz. İndirimli kitaplar arasında bulunabilir olan bu kitabı hızlı şekilde edinebilir ve sizlerde bu kitapla konuşma adına birçok konuda bilgi edinebilirsiniz. Boş vaktinizde eğitici bir konu hakkında kitap okumak isterseniz, işte bu kitap tam da istediğiniz kitap olacaktır!

ISBN: 9789756428092

Sayfa Sayısı: 244

Yayın Yılı:

Kitap: Güzel Konuşma Sanatı

Yazar: Önder Göçgün

 

1 Yorum

  1. özlem halıcı diyor:

    Konuşmanın ne derece önemli olduğunu biliyoruz ama konuşmanın adabı ve güzelliği vardır. Bu konu hakkında güzel eğitim şeklinde verilmiş tavsiyeler bulunmaktadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*