Issızlığın Ortası

Yazar Mehmet Eroğlu’nun sizler için kaleme aldığı bu kitapta dünyaya ve düzene baş kaldıran insanların yaşamları ele alınıyor diyebiliriz. Devrimcilerin ve düşüncelerinin bu yüzden yaşadıkları kötü hatıraların sizler için bulunduğu bu kitaptan dilerseniz satın alarak okumaya başlayabilirsiniz. Türkçe kurgular içerisinde en beğenilen olma özelliğini taşıyan bu kitap kimileri tarafından sakıncalı da bulunmuştur.

Issızlığın Ortası Türk roman kitapları içerisinde kurgusu ile pek çok ödül almış bir kitaptır. Sitemizde de top 100 en çok okunanlar listesinde sizleri bekleyen kitabımıza ulaşmak için internet üzerinden alışveriş yapmanız yeterli olacak. Mehmet Eroğlu nun adeta içinde kendinizi yaşar gibi bulacağınız bu kitabında her türü hayat gerçeğini bulmak mümkün olacak. Bu hikâye biraz da hayatın kendisi gibi bir kurgu..

Issızlığın Ortası

Issızlığın Ortası

 

1968 li yılların zor dönemlerini anlatan yazara sizler de bu kitabını alıp okumaya başlayarak hem bilmediklerinizi öğrenebilir hem de yazara eşlik edebilirsiniz. Sitemizde en çok okunan kitaplar arasında bulunan ve pek çok kişinin merakını uyandıran bu kitap sayesinde sizler de o döneme ait bilmediklerinizi öğrenebilirsiniz. Issızlığın ortası kitabında anlatılanlar o günün Türk iyesine ait yaşananlar olunca merak edenlerin sayısı da oldukça fazla oluyor.

Issızlığın Ortası Kitabını Nasıl Satın Alırım

Issızlığın Ortası kitabını teknolojinin ilerlemesiyle birlikte sitemiz üzerinden sipariş vererek satın alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken kredi kartınızın bulunmasıdır. Bu sayede dilediğiniz kitaba online sahip olabilirsiniz.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*