Karanlığın Faydaları 

Edebiyat dünyasında kitapseverlerin ilgi ile okuduğu kitap türleri bulunmaktadır. Bu kitaplar birçok farklı konuyu ele almaktadır. Bu edebiyat türlerinde en çok dikkat çeken konu korku, gerilim türleri olmuştur. Bu kitapları en çok beğenileni ise Karanlığın Faydaları eseri olmuştur.

Yazar Ror Wolf tarafından kaleme alınan ve Everest Yayınları tarafından kitapseverler ile buluşturulan bu roman dizisi gerilim okumayı isteyen kitapseverlerin ilgi ile okuduğu bir eserdir. Romanda gerilim ve korku kitapları tercih edenler için kitap tavsiye niteliğinde olan Karanlığın Faydaları, garipliklerle dolu bir kitaptır.

Karanlığın Faydaları 

Karanlığın Faydaları 

Farklı Duyguları Bu Eserde Yaşayacaksınız

Kitap içeriğinde kaza, sinir bozucu diyalog, yanlış anlama ve gerçek üstü konuları barındıran bir kitaptır. Yazarlığın yanında şair, sanatçı kişiliğe sahip Ror Wolf bu eserde 79 kolâjın eşlik etmesiyle oluşmuştur. Ror Wolf yazarlığının dışında görsel bir sanatçı kişiliğine de sahiptir. Edebiyat dünyasının önemli isimlerinden olan yazar Ror Wolf, kaleme aldığı eserler cilt özellikteki eserlerdir.

Büyük beğeni ile okuyacağınız bu esere cazip fiyat koşulları ile sahip olmak isteyen tüketicilerin tercihi kitap evleri ve online kitap alışverişi olanakları sunan internet adresleridir. Online yapılan kitap alışverişlerinde beğendiğiniz kitaplar kargo fırsatları ile istediğiniz adrese ulaştırılmaktadır. Birçok edebi eserin bulunduğu kitap dünyasında okurların kitap seçerken dikkat etmesi gereken hususlar vardır. Bu hususlar içerisinde kitapların arka kapağında yer alan tanıtım yazısı ve kitap tavsiye edilmesi gereken alanlardır.

Kitap: Karanlığın Faydaları

Yazar: Ror Wolf

Sayfa Sayısı: 275

ISBN: 9786051417646

 

 

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*