Kardeşimin Hikâyesi

Zülfü Livaneli, sanatçı kişiliğini birçok kategoride bizlere gösteren, usta bir sanatçıdır. Hem müzikal olarak, hem yazar olarak hem de yönetmen olarak, birçok marifete sahip olan Livaneli, seslendirdiği türküler ile nasıl zihinlere kazındıysa, kaleme aldığı romanları ile de yüreklere işlemiştir. Çok farklı hayat hikâyeleri ve dokunaklı bir anlatımı ile Livaneli, kendi hayran kitlesini oluşturmuştur.

Soluksuz Okunacak Bir Eser Kardeşimin Hikayesi

Kaleme aldığı Kardeşimin Hikâyesi adlı roman, okuyucuları tarafından yoğun bir ilgiye mazhar olmuş ve tek solukta okunan bir roman olma hüviyetini kazanmıştır. Livaneli eserinde, aşk ile mutluluğun zirvesine çıkılacağına inananların, bir kez daha düşünmesi gerektiğini, hayat içerisinde yaşanan olayların, kişileri bambaşka bir noktaya getireceğini anlatan bir eser olma özelliğine sahiptir. Yazar yazdığı romanın her sayfasına, başka bir gerçeği, başka bir bilinmezi yerleştirmiş ve okuyucusunun her sayfada yeni bir olguyu keşfetmesini istemiştir.

Kardeşimin Hikâyesi

Kardeşimin Hikâyesi

Bu keşif ile birlikte, okuyucuyu bir çırpıda eserin içine çekmeyi başaran yazar, bu hamlesi ile kendisini farklı bir yere de taşımayı başarmıştır. Farklı bir tarzı benimseyen yazar, Kardeşimin Hikâyesi ile okuyucusunu kendisine hayran bırakmış ve bu hayranlık neticesinde, özgün bir yere sahip olmuştur. Haftanın en çok yorumlanan kitabı arasında yer alan eser, daha çok adından söz ettirecek tarzda ve niteliktedir. Sizlerde bu esere sahip olarak, gerçeğe ve yeni keşiflere doğru bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*