Kilo Almadan Sigarayı Bugün Bırakın

Dr.PaulMckenna ‘nın araştırmaları ve çalışmalarından yola çıkarak sigarayı bırakmanın püf noktalarına değindiği bu kitap aynı zamanda kilo almadan sigarayı bırakmanın ve sağlıklı bir yaşama kavuşmanın yanı sıra formda kalmanın da ayrıntılarını bizlerle paylaşıyor. Dünyaca ünlü ve bir çok kişinin formunu korumasına yardımcı olan kariyerinde inanılmaz başarılar elde etmiş DrMckenna  bu kitabıyla çağımız stres sorunu sigarayı bırakmanın değişik yöntemlerini bulduğunu ifade ederken,  bu yöntemler bilinç ve vücut arasındaki dengeyi sağlayarak kitapta mevcut olan cd yardımıyla yapılan egzersizler ve kontrollü beslenme şeklinde sıralanıyor.

Kilo Almadan Sigarayı Bugün Bırakın

Kilo Almadan Sigarayı Bugün Bırakın

Sizde sigaranın esiri olmaktan kurtulacak çevrenizin baskısı ve rahatsızlık duyduğunuz tüm konulardan aranacaksınız. Kilo almadan sigarayı bugün bırakın kitabını okuduktan sonra formda ve sağlıklı bir hayata kavuşacaksınız. Dr. Paul Mckenna yaptığı ve kitabında mevcut olan araştırmalar sonucu birçok hastasının başarılı sonuçlar aldığını denenmesi gereken teknikler geliştirdiğini belirterek çağımızın en buhranlı sorunu olan sigaraya farklı bir bakış açısı getiriyor.

Kilo Almadan Sigarayı Bugün Bırakın Kitabını Nasıl Satın Alabilirim?

Sizlerde Dr. Paul Mckenna ‘nın kısa sürede hem sağlığınıza hem formunuza kavuşacağınız Kilo almadan sigarayı bugün bırakın kitabına sitemiz üzerinden kısa süre içerisinde sahip olabilirsiniz. Satın alma işlemi için öncelikle sitemize girerek kitabı alışveriş sepetine ekleyecek ve daha sonra sayfanın sizi yönlendirdiği bölümde kredi kartı bilgilerinizi girerek bankanız onay verdiği takdirde kitabınıza sahip olabileceksiniz.

 

2 Yorum

  1. ali yücal diyor:

    26 yaşındayım 15 yaşımda sigara başladım bir türlü bırakamadım her türlü yöntemi denedim çabaladım hastaneye yattım tedavi görmeye karar verdim ama bir türlü bırakamadım sigara bırakma hattını da ararken bile sigara içerdim . Ve son gittiğim doktor bırakmamın gerektiğini söyleyince artık daha ciddi bir şekilde düşünerek bırakmaya karar verdim hastanede okuduğum kitaplardan biri az da olsa faydasını gördüğüme inanıyorum .

  2. sare beyaz diyor:

    Sigara bırakmakta çok zorluk çekiyordum. 25 yıl bağımlısıydım. Aslında bir zaman hiç bırakmak aklımdan geçmiyordu ta ki hastane ye gittiğimde doktor bana ya bacağın ya da sigara dediğinde değişti fikrim. Bu kitapta da okuyarak daha bilinçli şekilde bıraktım sigarayı. Psikolojik olarak yararını gördüm. Siz de denemeye ne dersiniz ?

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*