Küçük Aptalın Büyük Dünyası – Pucca Günlük

Web günlükleri olarak da adlandırılan blogların günlük yaşantıda aktif olarak kullanılmaya başlamasının pek çok etkisi olduğu unutulmamalıdır. Daha öncesinde de değindiğimiz gibi Pucca bu konuda önemli bir adım atarak pek çok blogcunun oluşmasına zemin hazırlamıştır. Bu atılım bir anlamda olumlu etkilere sahip olduğu için iyi oldu. Bu sayede pek çok renkli hayata doğrudan katılarak onların yaşayışları hakkında daha detaylı bilgiler edinmemiz de mümkün oluyor.

Her geçen gün farklı bir anısını anlatan Pucca geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkardığı yeni kitabı Küçük Aptalın Büyük Dünyası – Pucca Günlük ile okuyucuların karşısına şimdiden geçti ve ön plana çıkan hayatını derinlemesine olarak öğrenmemize ön ayak oldu. Tüm bunların da ötesinde her geçen gün farklı bir anısına yer verdiği bu blogunda yazanları toplu olarak okumamıza olanak tanıdığı için ayrıntılı bir seçenek ortaya çıkardığını söyleyebiliriz.

Küçük Aptalın Büyük Dünyası - Pucca Günlük

Küçük Aptalın Büyük Dünyası – Pucca Günlük

Ben Severken İnsafsızım: Küçük Aptalın Büyük Dünyası – Pucca Günlük

Pucca’nın söz gelimi çocukluk anılarına da kitapta rastlayabilirken aynı zamanda pek çok gerçek hikayeyi de gözler önüne seriyor olması daha etkileyici bir özellik olmaktadır. Bu kaliteli eseri okumak için kitabı satın alacağınız gibi aynı zamanda internet adresini ziyaret ederek bu eserler hakkında ayrıntılı bilgiye de ulaşabilirsiniz.

Her geçen gün farklı bir anısını anlattığı bloguyla Pucca sizleri de adresine davet ediyor…

 

1 Yorum

  1. yasemin narcık diyor:

    Pucca günlük genç kızlar arasında okunan en çok kitaplar sıralamasının zirvesinde diye düşünüyorum komik anlatımı akıcı bir yazıyla süslendirilmiş okuldaki bütün sınıf arkadaşlarımın elinden düşmedi benden sonra 8 kişi daha okumak için sıraya girdi diyebilirim okula gidip gelirken otobüste 2 kişi okurduk kitabı ne günlerdi :) bütün kitapları harika kitap okumayı sevmeyenlere örnek olabilir 2 günde bitecek okumak için eve erkenden gitmeyi sabırsızlıkla bekleyecek hatta ders dinlemeyip kitabı okuyacaksınız benim gibi :))

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*