Ömrüm Uzaklarda Azalmasın

Kitap sayısına oranla daha çok ödülü vardır dersek Salim Nizam için, bu çok yerinde bir kavram olur. Dergi yazarlığının yanı sıra öyküleri ile okuyucuya zengin anlatımlarla katkı sunan yazar, Ömrüm Uzaklarda Azalmasın romanı ile de bir sinema perdesinde cereyan eden sahneler kadar ışıklı ve renkli bir sunum yaratmıştır. Okuyucuyu yormayan, zihinlerde asla soru işareti bırakmayan ve sadeliğe sahip olan romanda, yıllar önce işlenmiş bir cinayetin sorgusu ile birlikte nedenlerini araştıracaksınız.

Salim Nizam ve Ömrüm Uzaklarda Azalmasın

Bu kitapta, onların yalnızca ölülerini bırakıp giden insanlar olmadığı, onların aynı zamanda uzaklarda azalan insanlar olduğu anlatılmakta. Kitabın genel mottosu çerçevesinde onları tanıdıkça müptela olacağınız ve belki de yakından tanıdığınız bir hikâyenin içinde kendinizi hayal edeceksiniz. Fakat bu hikâye yalnızca sizin etrafınızda dönmeyecek, bu hikâye geçmişinize ait bir roman dizisi olacaktır ve sizi bugünlere tekrar tekrar getirecektir.

Ömrüm Uzaklarda Azalmasın

Ömrüm Uzaklarda Azalmasın

Salim Nizam, 2005 yılında Türk Dünyası Ömer Seyfettin Öykü Yarışması ile adını Sisli Göl eseri ile duyurdu. Yazarın o tarihten itibaren yine öykü dalında pek çok ödülü bulunmaktadır. Anlatılarında hikâyeciliği özenli bir dille yansıtan yazarın Ömrüm Uzaklarda Azalmasın tadında on iki ayrı hikâyeden oluşan Portakal Kabukları kitabı da okuyucunun beğenisini kazanmış önemli eserlerinden biridir.

İndirimdeki kitaplar bölümünde Salim Nizam eserleri sizleri beklerken, yazım tekniği ile bir okuyucunun beklediği anlatımı başarılı bir şekilde yakalamış bulunan yazarımızın diğer eserlerine de ulaşabilirsiniz.

 

1 Yorum

  1. önder çalış diyor:

    Değişik ve duygu dolu bir kitap. Okumaktan en çok keyif aldığım kitaplardan. Deneyebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*