Sahnede Ölüm

Dünyaca ünlü başarılı yazar Pascal Mercier tarafından kaleme alınmış olan bu kitap, son dönemlerin en duygu yüklü ve en başarılı kitaplarından birisi olarak gösteriliyor. Özellikle de dünyanın pek çok ülkesinde çevirisi gerçekleştirilmiş olan bu kitap, son dönemlerde Türkiye’de en çok okunan kitaplardan birisi olarak ön plana çıkıyor.

İkiz Kız Kardeşin Sır Dolu Yaşamına Sahnede Ölüm Kitabıyla Girin

 

Sitemizin indirimdeki kitaplar kategorisi altında yer almakta olan Sahnede Ölüm isimli kitap aslında insanların arasında her zaman var olmuş olan ilişkilerin bulunamayan, keşfedilemeyen ve bilinemeyen derinliklerini anlatmakta olan çok katmanlı bir roman olarak dünya edebiyatında kitapseverler ile bir araya geliyor. Dünyaca ünlü bir piyanistin ikiz kızları Patrice ile Patricia arasında var olan ilişki taşımaları imkansız olan bir sır ile birbirlerine son derece etkili bir şekilde bağlıdır.

Sahnede Ölüm

Sahnede Ölüm

 

Dünyaca ünlü başarılı yazar Pascal Mercier kaleme almış olduğu bu kitabında altı yıldır bir araya hiç gelmeyen bu ikiz kız kardeşlerin ailelerinde yaşanan korkunç bir olayın ardından mecburiyetten yeniden bir araya gelmesi üzerine gelişen olayları en detaylı ve en ilgi çekici şekli ile okuyucusuna aktarıyor.

 

Son yılların en popüler kitapları arasında yer alan sitemizdeki indirimdeki kitaplar kategorisindeki Sahnede Ölüm isimli kitap içerisinde bu ikiz kız kardeşler, olayların gelişmeye devam ettiği bu süreç içerisinde birbirleri ile ilgili olarak var olan sırlarının dışında da yeni sırlar ile karşı karşıya kalmak zorunda kalacaklardır.

 

Yazar: Pascal Mercier

Kitap: Sahnede Ölüm

ISBN: 9786054764617

Sayfa Sayısı: 472

Yayın Yılı: 2013

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*