Sakın Yere Bir Şey Dökme

Son yılların en başarılı genç yazarları arasında gösterilen Will Wiles Sakın Yere Bir Şey Dökme adlı romanı ile okuyucuları ile buluşuyor. Minimal bir felaket romanı olarak adlandırılan roman keyifli ve gerilim dolu bir öykü içerirken okuyanların hayatlarını sorgulamalarını sağlıyor.

sakın yere bir şey dökme

sakın yere bir şey dökme

Yaşam Biçiminizi Sorgulayın: Sakın Yere Bir Şey Dökme

Yeni çıkan kitaplar kategorisinde yer alan Sakın Yere Bir Şey Dökmeilginç hikayesi ve karakterleri ile son zamanların en keyifli romanlarından biri. Romandaki isimsiz baş karakterin yine ismi verilmemiş olan bir Doğu Avrupa ülkesinde bir arkadaşının evine göz kulak olmaya gitmesi ile başlayan serüven enteresan olaylar silsilesi ile devam ediyor. Küçük bir hata ile başlayan olayların sebep olduğu şeyler keyifli ve heyecanlı bir felaket romanı ortaya çıkarıyor.

Takıntılı ve düzen hastası bir insan mı yoksa yaşayan bir ev isteyen bir kişi mi olduğuna karar veremeyen karakter hayatını sorgulamaktadır. Romanı okuyan kişilerinde kendinden detaylar görebileceği kitap birçok saygın yayın evi tarafından minimal ve eğlenceli çizgisi ile okuyanların elinden bırakamayacağı bir kitap olarak görülüyor. Trajikomik bir hikayeye sahip roman değişik konusu ve okuyucusuna sunduğu farklı bakış açıları ile son yılların en keyif verici romanlarından biri. Eğer sizde eğlenceli ve içerisinde gerçek öğeler yer alan bir insan hikayesi okumak istiyor iseniz Sakın Yere Bir Şey Dökme tam da aradığını kitap olabilir.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*