Senden Önce Ben

Kitaplar kimi insanın hayatının en önemli parçalarından biri gibi. Pek çok kişinin hayat tarzı haline gelen kitap okumak özellikle romanlar sayesinde oldukça keyifli hale geliyor. Romanların içerisindeki kahramanların yerine kendilerini koyan insanlar pek çok kez adeta hikâyenin içinde yaşarlar.

Senden önce ben kitabı sizlerin severek okuyacağınız kimi zaman hüzünlenip kimi zaman güleceğiniz en güzeli hiç unutmayacağınız bir kitap. Motosiklet kazası ile hayatı alt üst olan kahramanın hayatının pek çok sıkıntıları aşık olduğu biri ile karşılaşana kadar yaşadığını anlatan bu kitapta her şeyin sağlık olduğunu ve en önemlisinin sağlıklı olduğunu bir kez daha anlayacaksınız.

Senden Önce Ben kitabının Yazarı Kimdir?

Senden Önce Ben

Senden Önce Ben kitabının yazarı, sevilen yazar, jojo Moyes tir. Pegasus yayınlarından bizlere sunulan bu keyifli kitabı sizler de okumak istiyorsanız sitemiz aracılığıyla temin edebilirsiniz. Bu kitabı internet üzerinden sipariş vererek de satın alabilirsiniz. Bunun için kitabı sepete eklemeniz yeterli olacak. Alışveriş sepetine eklediğiniz kitabınızı sırasıyla sayfanın sizi yönlendirdiği şekilde satın alabilirsiniz.

Öncelikle Senden Önce Ben kitabının hangi adrese teslim edileceğiniz eksiksiz yazmanız gerekecektir. Eksiksiz olarak yazacağınız bu adres sayesinde kitabınız size sorunsuz bir şekilde ulaşacaktır.

Kitap için adresi doğru yazdıktan sonra kredi kartı bilgilerinizi eksiksiz olarak yazacak ve bankanız onay verirse ödemeniz gerçekleşmiş olacaktır. Keyifle okumanız dileğiyle..

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*