Sevgilimden Son Mektup

Oldukça etkili bir kalem kullanan Jojo Moyes sevgilimden son mektup adlı eserinde iki farklı kesişen hayatı bizlere sunuyor. İki farklı aşkı anlatan yazarımız aslında birbirinde çok benzeyen aynı iki aşkı anlatıyor. Servet içerisinde yüzen kahramanımız için eksik olan hiçbir şey yoktur. Kocası onun için gerekli olan her şeyi vermektedir.

Ancak sevgi ve heyecan ilişkisinde yoktur. Bir gün hiç beklemediği anda bu iki duyguyu ona hatırlatan birisi karşısına çıkar. Bu noktada ne yapması gerektiğini bilmez. Ailesini ve elindekileri bırakıp gerçek aşkın peşinden mi gitmeli yoksa her şeyi unutmalı mı?

2003 yılında yaşayan Ellie içinde buna benzeyen durum hayatların kesişme noktası olan eski mektupların gün yüzüne çıkması ile belirginleşir. Olayları kendisine has üslubu ile paylaşan yazarımız Jojo Moyes şok edecek farklı kurguları ile sevilen bir hitabete sahip.

Sevgilimden Son Mektup

Sevgilimden Son Mektup

Sevgilimden son mektup aynı kaderi paylaşan iki kadının tek bir aşkını anlatıyor. Trajik ve oldukça etkili olan bu roman bir solukta okunabilecek bir yapıya sahip. En çok tavsiye edilen eserlerden olduğu gibi mutlaka okunması gereken de bir eser.

Gerçek Aşk Sevgilimden Son Mektup

Gerçek aşkı getiren son mektup aslında doğru olanı da getirdi. Aklı ile değil kalbi ile düşünenler mutlu oldu ve kazandı. Beklenenden çok daha fazlasını sunan bu eser okunması gereken bir başyapıt.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*