Silmarillion

Son zamanlarda en çok arananlar kategorisinde yer alan Silmarillion adlı kitabımız okuyucu tarafından en çok beğenilen ve etkisinde kalınan eserlerdendir.

Dünya üzerinde başarılı eserleri ile adını duyurmuş olan J. R. R. Tolkien’in bu eserini elinize ilk aldığınızda biraz ağır gelse de kesinlikle sabrederek devam etmelisiniz. Yavaş yavaş anlamaya başlayacağınız bu eserde ileriki sayfalarda sabrınızın ödülünü mükemmel bir macera ile alacaksınız.

Okumaya devam ettikçe hayal gücünüzü etkisi altına alacak olan bu eşsiz eser hayatınızda okuduğunuz en egzotik eserlerin başında yer alacak.

Silmarillion

Silmarillion

İnsanı adeta içine çeken bu eserde, başarılı yazar Lord Of The Rings serisinin geçtiği yer olan orta dünya hakkında okuyucunun ve izleyicinin aklına takılan tüm soruları cevaplıyor. Bu seriyi daha iyi anlamak ve anladıktan sonra daha detaylı bir şekilde analiz etmek için mutlaka öncelikle bu eser okunmalıdır.

Silmarillion Şaşırtıyor!

Farklı yazım tarzı ve akıcı üslubu ile beğenileri üzerine toplamış olan J. R. R. Tolkien, Silmarillion adlı eserinde fantastik bir dünyaya ışık tutuyor ve bu ışık sayesinde okuyucunun da aydınlanmasını sağlıyor.

J. R. R. Tolkien’in başlangıç eseri olan bu kitapta okuduğunuz her cümleye değecek ve eser bittiğinde kesinlikle “iyi ki okumuşum” demenizi sağlayacak. Bilim kurgu ve fantastik bir dünyanın kapılarını aralamak ve bu iki kavram hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için bu eserden daha iyi bir başlangıç olamaz. J. R. R. Tolkien’in sizi büyülemesine izin veriyor musunuz?

Kitap adı: Silmarillion

Yazar: J. R. R. Tolkien

ISBN: 9789752733947

Yayın yılı: 2007

Sayfa: 691

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*