Sır Yumağı

Dallas’lı Andy annesinin şaşalı hayatından sıkılmıştır. Annesinin aksine farklı dünyaya özlem duyar. Web tasarımcısı olmak ister annesi ise bu fikrine karşı gelir. Eski arkadaşı olan Molly ise başı dertten kurtulamaz. Reteron patronunu öldürmekle suçlandığı için büyük bir olayın içine girerler. Sır Yumağı olayların aydınlatılmasında önemli ipuçlarını getirecektir.

Sır Yumağı Gerçek Bir Gizeme Sizi Sürükler

Andy arkadaşının adını temizlemek için girişir. Yüksek sosyetenin asla girmeyeceği batakhaneye sırf arkadaşının suçsuzluğunu ispat için dalar. Sır Yumağı olayları sizi gizeme sürükler. Gizli planlara dâhil olan farklı olaylarda yaşanır. Tehlikeli düşmanlar Andy’i takibe düşer. Düşmanları çok farklıdır. İçlerinde rahip, kıskanç âşıkta bulunur.

Sır Yumağı

Sır Yumağı

Yazar Susan McBride sosyete ve batakhane durumlarında yaşanan olayların perde arkasını sunar. Elden düşürülmeyecek bir kitaptır. Güzel bir dedektiflik hikâyesi gerçek canlılığı ile sunulur. Güldürücü öğelere sıklıkla yer verilir. Kaliteli ve özgün anlatımı sizi kitaba bağlayacaktır. Annesinin kızına başka hayat istemesi ve kızın birden kendini farklı olayların içinde bulması gerçek bir komediyle işlenir.

Sırların aydınlanması için genç kız mükemmel bir olay sergiler. Yazar Susan McBride özgün anlatımı ile okuyucuyu büyüler. Güzel bir komedi tarzında dedektiflik romanı sevenler ellerinden düşüremeyecektir. Eleştirmenlerce tam not alan kitap en çok satanlar ve okunanlar arasında yerini almıştır. Kendi çizgisinin sınırlarını aşan bir genç kızın başından geçen komik olayları anlatır. Severek okuyacağınız harika bir romandır.

Yazar: Susan McBride

Kitap: Sır Yumağı

Sayfa Sayısı: 336

Baskı Yılı: 2014

ISBN:  9786056403491

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*