Siyah Sancak

Yeni çıkan kitaplar içerisinde oldukça çok dikkat çeken bir eser. Bir ucunun Osmanlıya dayandığı diğer ucunun günümüz yakın Türkiye’sinde bitti ya da halen devam ettiği zannedilen bir hikâye. Oldukça karmaşık işlerden, gizli devletler ve örgütlerden bahseden bu eser başlangıçta Fatih Sultan Mehmet ile Roma gibi hıristiyanlığın merkezi olan bir yerde kardinalliğe kadar yükselmiş olan çocukluk arkadaşı Sadığın hikâyesi ile başlayan eser günümüze kadar ulaşıyor.

Siyah Sancak

Fatih eğer ölmeseydi bu arkadaşı sayesinde Roma’yı dahi fethedebilirdi. Arkadaşını da bu devlet üzerinde papa yapacaktı. Ancak işler sanıldığı kadar kolay olmadı. Bunun üzerine rahmetli Turgut Özal Nakşibendî şeyhinin huzuruna gider ve burada çeşitli insanlar ile tanışır. Bu insanlar farklı ülkelerde yer alan örgüt elemanlarıdır. Bütün bunların ortak bir nişanı vardır. Siyah sancak tam da bu noktada ortaya çıkar. Birbirinden karmaşık ve bir o kadar da gizli olayların anlatıldığı bu kitap geçmiş ve geleceği birleştiren bir köprü.

Siyah Sancak Köprüsü

Sizde bu köprü üzerinde olmak ve tarihten gelen bilgiler ile günümüzde yaşanları karşılaştırıp siyah sancak ve çok daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız hızlı hareket edin ve okumaya başlayın. Mükemmel bir akıcılığa sahip olan bu eser sayesinde beklemediğiniz birçok yeni bilgi öğrenecek birçok konuda yeniden düşünme ihtiyacı duyabileceksiniz. Doğru bilgiler ile tarihe ışık tutarken aklınızdaki soruları yeniden canlandırın.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*