Sonsuz Uzayın Hakimi

Bilim türündeki en popüler eserlerden birisi olarak öne çıkan ve son yıllara damgasını buran Tallis imzalı bu bilim kitabı son derece sıradışı bir konu ile kitapseverlerin ve bilim meraklılarının ilgisini üzerine çekiyor. Son dönemlerin en çok okunan ve en popüler bilim kitaplarının başında gelen bilim kitabı, dünyanın pek çok ülkesinde çevirisi yapılarak, kitapseverlerin beğenisine sunulmuştur. Türkçe’ye de çevirisi yapılan sitemizin bilim kategorisi altında bulunan Sonsuz Uzayın Hakimi isimli kitap sıradışı bir yolculuğu okuyucularına en muhteşem şekilde sunuyor.

Sonsuz Uzayın Hakimi

Sonsuz Uzayın Hakimi

 Sonsuz Uzayın Hakimi ile Kafanıza Yolculuk Yapın

İnsanoğlunun her daim uzaya ilişkin olarak var olan ve yaşamın her alanında en etkin şekilde kendisini göstermekte olan merakına kendisine has üslubu ile özel bir yaklaşım getirmekte olan Raymond Tallis imzası taşımakta olan bir eser olarak son yılların en çok okunan bilim kitaplarından birisi olarak öne çıkıyor. Kafanın içerisine büyüleyici ve ilgi çekici bir yolculuk gerçekleştire kitap, okuyucusuna kafa ile ilgili akıllarına gelebilecek her bir detayın biyolojik yapıdan yola çıkarak tümüyle benliklerine ilişkin felsefi bir sorgulamaya girişiyor.

Bu şekilde sıradışı bir konuya sahip olan sitemizin bilim kategorisi altında bulunan Sonsuz Uzayın Hakimi isimli kitap okuyucusuna belki de kafalarına ilişkin hiç bilmedikleri şeyler keşfedebilmelerine yardımcı oluyor.

Etkileyici anlatımı ile bilim ve felsefeyi popüler kültüre sunmakta olan Raymond Tallis etkileyici bir anlatım tarzı ile son dönemlere damgasını vuruyor.

 Yazar: Raymond Tallis

 Kitap: Sonsuz Uzayın Hakimi

ISBN: 9786053321941

 Sayfa Sayısı: 376

 Yayın Yılı: 2014

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*