Tanrı Yanılgısı

Modern dünyanın en önemli ve en popüler bilim insanlarından birisi olarak öne çıkan ve gerçekleştirdiği çalışmaları ile bilim dünyasının en önemli isimleri arasında gösterilmekte olan Richard Dawkins tarafından kaleme alınan her eser, dünyanın her yerinde kitapseverlerin ve bilim meraklılarının yoğun ilgisi ile karşılaşıyor.

 

Tanrı Yanılgısı

Tanrı Yanılgısı

Dawkins’ ten Dine Karşı En Ateşli Kitap: Tanrı Yanılgısı

Bu noktada sitemizin çok satanlar kategorisi altında kendisine yer bulan Tanrı Yanılgısı isimli kitap dünyaca ünlü başarılı etolog, evrimsel biyolog ve yazarın modern dünya edebiyatının bilim, din ve felsefe tarzının en başarılı örneklerinden birisi olarak öne çıkan eserlerinden birisidir. Dünyanın her yerinde kitapseverlerden ve içeriği ile ilgili olarak meraklılarının göstermiş olduğu yoğun ilgi ile basımının ardından çok kısa bir süre içerisinde dünya genelinde bestseller olma özelliğine ulaşan nadir eserlerden birisi olarak öne çıkıyor.

Herkesin kesinlikle okuması gereken bir eser olarak dünya genelinde pek çok edebiyat ve bilim otoritesi tarafından övülmekte olan Richard Dawkins tarafından kaleme alınan bu kitap, Türkiye’de de kitapseverlerden son derece yoğun bir ilgi görüyor. Bu kitap özellikle Dawkins’ in dini çürütme amacı taşımakta olan son derece sert ve ateşli yaklaşım tarzını en bariz şekilde ortaya koyuyor.

Bu yönü ile dahi sitemizin çok satan kitaplar kategorisi altında kendisine yer bulan Tanrı Yanılgısı isimli kitabın dünyanın her yerinde bu denli büyük bir ilgi görmesine ve popüler hale gelmesine yeterli oluyor

Yazar: Richard Dawkins

Kitap: Tanrı Yanılgısı

ISBN: 9789944315111

Sayfa Sayısı: 400

Yayın Yılı: 2007

 
Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*