Yarım Kalan

Yeni çıkanlar kategorimiz içinde yere alan yazar başarılı Ertürk Akşun tarafından yazılmış olan Yarım Kalan adlı kitap, özel bir aşk hikayesi ekseninde umudun ve insanın gücünü gözler önüne sermekte. İnsan ilişkilerinin en karmaşık hali ve iki insan arasında yaşanılan aşkın her türlü halini en yalın biçimde ifade eden içerikler barındıran bu özel hikaye ile farklı insanların duygu dünyalarına keyifli bir yolculuğa çıkmak mümkün olmakta. . İnsanın bir başkasında kendini tamamlamasının özgün anlatımı olan kitap, okuru ilk satırdan itibaren kuşatmakta.

Aşk ile Tamlanır Yarım Kalan Her Şey

 

Yarım Kalan

Yarım Kalan

Hemen herkesin yaşamında yarım kalan duyguların, anların ve aşkların olması okurun hikaye ile kolayca sıcak bir bağ kurmasını sağlıyor. Hikayenin kahramanlarını yarı kalmış hikayeleri okuyucuyu bir anda kuşatarak içine alan öğeler barındırmakta. Gerçeklik içeren yaşanmışlıkların hayal ve kurgu dünyası içinde edebi bir biçimde ifade edilmesi olarak okura sunulmuş olan kitap, aşkı büyülü bir biçimde en canlı hali ile betimlemekte.

İnsanın kırık kayıp yaşam hikayeleri arasında yarıda kalmış yanlarını tamamlayan özel ilişkiler ve aşk bütünlemesi ile tümlenme hikayesi olan Yarım Kalan adlı kitap, iki insanın aşk içinde içsel arayışlarını anlatmakta. Aşk ve insan ilişkilerini güçlü bir anlatım tarzı içinde yazarın bakış açısı ile okura sunan kitap, kahramanların duygu yüklü dünyası içinde ikili ilişkilerden başlayarak yaşamı sorgulatan keyifli satırları ile oldukça ilgi çekmekte.

 

1 Yorum

  1. zehra tokyön diyor:

    Gerçekten de aşk ile tamamlanır yarım kalan her şey Kışkırtıcı bir aşk hikayesi açıkcası Aşk Acılarından tutup mutlulukların doruklarında hissedeceğiniz bir kitap Aşk hayatında size yönlendirmeler yaparak belkide gidiş hatınızı değiştireceğine eminim . Bu kitapta Adım adım aşka doğru yola çıkacaksınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*