Yokuş Yukarı

Oldukça deneyimli bir gazetecinin bu güne kadar gelen farklı tecrübelerini konu edinen bu kitap 1982-2013 yılları arasında oluşan birçok farklı olayı konu ediniyor. Bu olaylara tanıklık eden gazetecimizin bizlere anlattıkları arasında satır aralarında birçok farklı bilgi var. Siyasetçiden sanatçıya ve daha birçok farklı kişiyle olan ilişkilerini anlatan yazarımız ortaya çıkan ve bilinen şeyleri anlattığı gibi aslında olayın bilinmeyen yönlerinden de sürekli olarak bahsediyor.

Süleyman Arat geçmiş yaşantısında yer alan duyulmuş olayların hiç bilinmeyen yönlerini okuyucuyu şaşırtacak hali ile harmanlamış. Yokuş Yukarı içerisinde yer alan bu harmandan bilmediğiniz birçok şeyi öğrenebileceksiniz. Bülent Ecevit, Kenan Evren, Tansu Çiller, Abdullah Öcalan gibi bu ülkede adını duyurmuş kişiler ile yaşadıkları, bunun yanı sıra futbol dünyasına olan yakınlığı ile Aykut Kocaman, Aziz Yıldırım gibi isimler ile olan ilişkileri, maçları ve bilinmeyenleri bir arada toplayan ve anlatan tek eser.

Geçmişten gelen her şeyi anlatan Süleyman Arat Yokuş Yukarı içinde bilinmeyen satır aralarını özellikle daha çok ön plana çıkarıyor.

Yokuş Yukarı

Yokuş Yukarı

Bitmeyen Yokuş Yukarı

Türkiye’nin yakın geçmişinde olan birçok olayı, birçok kişiyi inceleyen yazarımızın bu eseri okuru için oldukça çok fazla şeyi söylüyor. Bu söylentiler arasında yer alan ayrıntılar sayesinde sizde bildiğiniz olayları yeniden yorumlama, doğru olanı öğrenme ve yanlışları düzeltme şansına sahip olabilirsiniz. Akıl dolu olan bu eser size çok şey öğretecek.

Yazar: Süleyman Arat

Kitap: yokuş yukarı

Sayfa Sayısı: 488

Baskı Yılı: 2013

ISBN : 9786054771660

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*