Zifir

 Edebiyat dünyasına adım attığı andan itibaren farklılığını okurlara göstermek için oldukça titiz çalışmalar yürüten Bülent Yıldız bunun sonucunda da ortaya oldukça farklı eserler çıkarmış oluyor. Yazarın en büyük özelliklerinin başında, insanların kendilerine dahi itiraf etmekten korktuğu pek çok konu hakkında kaliteli eserleri ortaya çıkartabilmesi. Böyle olunca okurlar bir taraftan yazarın eserlerini okurken diğer bir taraftan da kendi iç dünyalarına bir yolculuğa çıkıyor.

Bülent Yıldız tarafından yazılan kitaplar incelendiği zaman da görülebileceği üzere aslında ne kadar rahatsız edici gibi görülse de yazılanların her bir satırında kendilerini ya da yakınlarından bir tanesinin kafasında yer eden düşünceleri okumaya başlayacaklar. Ve yazar şimdilerde yeni bir kitabı ile okurların karşısına çıkmayı da başarmış oluyor.

Zifir

Zifir

 Zifir Karanlıkta Yaşam

 Yazarın beğenilen kitabı Zifir içerisinde his konusunda insanların eline su dökemeyeceği bir insanın hikayesi anlatılıyor. Hayatı boyunca susmak zorunda kalmış olan Aziz Okur, pek çok konuda sınıfta kalsa da susma ve kendi içine dönme konusunda hiç kimsede olmayacak kadar farklı özellikleri içerisinde barındırıyor.

Karanlık bir iç dünyadan okurlara aktarıla Zifir, her insanın içerisinde yer etmiş olan yalnızlık e rahatsızlık dünyasını büyük bir beğeni ile anlatmayı da başarıyor. Böyle olunca da haftanın kitapları kategorisinde bulunan bu kitabı okuyan okurlar, daha öncesinde olmadığı kadar farklı bir karakterin iç dünyasına giriş yapmış oluyor.

Yazar: Bülent Yıldız

 Kitap: Zifir

 ISBN: 9789750515811

 Sayfa Sayısı: 223

 Yayın Yılı: 2014

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*